LACC Sanāksme San Diego – 28. Aprīlī

LACC – Latvian American Chamber of Commerce ir sabiedriska organizācija, kas vieno ar Latviju saistītus profesionāļus gan dzīvojušus Latvijā, gan ASV. LACC mērķis ir vecināt bisnesa un Profesionāļu apmainu.

LACC ir vairākas pārstāvniecības ASV: Denverā, CO, Chicago, IL, New York, Boston, San Francisco, Los Angeles. Šogad notika pirmais LACC pasākums San Diego, Kalifornijā. Pasākums notika 29 Aprīlī. Pasākumu apmeklēja gandrīz 20 cilvēki.

Profesionāļi bija no vairākām darbības jomām: juridiskā, finanšu, IT, nekustamā īpašuma, tirdzniecības, veselības joma etc.

Mūsu mērķis bija pulcināt latviešu profesionālus kas dzīvo Dienvid Kalifornijā, kā arī veicināt biznesa kontaktus un profesionālu pieredzes apmainu. Tika aicināti cilvēki, ne tikai no San Diego, bet arī no Orange County, Riverside County.

Bija uzaicināts arī viesis: Lauris Lambergs,kurš ir Co-President un LACC Regional Director Massachusetts. Lauris ir Co-founder and Chief Investment Officer of Renaissance Wealth Advisors, LLC, an independent advisory firm based in Boston.

Šajā pasākumā tika apspriestas vietējās biedru intereses un tika apspriesti nākotnes pasākumi LACC San Diego.

Mēs plānojam rīkot vismaz 3 pasākumus gadā, un šie pasākumi tiks izziņoti, e-pastā un tiks publicēti sociālos tiklos. Mēs ļoti ceram, ka piedalīsies ar vien vairāk Latvieši, kas dzīvo Dienvid -Kalifornijā, jo te ir tik daudz veiksmīgu un darbīgu cilvēku.